Inhalátory na respirační potíže a inhalační masky

Značky: BEECHAM
Diagnosis
OMRON
TRUDELL MEDICAL

2012,-

Optichamber Diam.set inha.nás.+maska L

Optichamber Diamond set inhalační nástavec s ventilem a maskou Lite Touch vel. L se používá k efektivnější aplikaci léku pro dospělé.

Optichamber Diam.set inha.nás.+maska M

Set OptiChamber Diamond - inhalační nástavec s ventilem a maskou Lite Touch vel. M se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro děti ve věku od 18 měsíců do 5 let.

Volumatic inhaler 1ks

Zdravotnický prostředek. Inhalační pomůcka, která usnadňuje aplikaci léků určených k tomuto způsobu podání.

Inhalátor kompr.OMRON C801-KD děts.lehký

Velmi lehký 270gramů! Malý,přenosný, kompr.inhalátor,velmi tichý jen 46 dB. Nebuliz.výkon 0,3ml/min. Obsahuje:přístroj,inhal.set,nos.nástavec,masky pro kojence a děti, 5 vzduch.filtrů a postavičku zvířátek pro děti. Záruka 3r.

AeroChamber Plus s maskou pro dospělé

Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem,s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou pro dospělé, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minimální ne

Inhalátor kompr.OMRON A3 Complete profes.i domácí

Kompres.inhalátor pro cílenou léčbu -výběr ze 3 možností dodání léčiva do horních/středních/dolních dých.cest,odolný pístový kompresor.Pro profesionální i domácí použití,volitelný nebulizační výkon. Pro inhalaci léků i zvlhčování dých.cest.

AeroChamber Plus s náustkem

Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem,s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minimální nebo žádné riziko nežád

AeroChamber Plus s maskou pro kojence

Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem,s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou do 18 měsíců věku, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minimá

AeroChamber Plus s maskou pro děti 1-5 let

Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem,s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou pro děti 1 - 5 let, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minim

Inhalátor kompr.OMRON C803 lehký tichý

Velmi lehký jen 180gramů! Velmi malý (do ruky),přenosný, kompres.inhalátor, velmi tichý: <45dB. Neb.výkon 0,3ml/min. Bal.obsahuje:přístroj, inhal.set,nosní náustek,masku dětskou i pro dospělé, 5 náhr.vzduch.filtrů. Záruka 3roky.

Diagnostic P1Plus inhalátor kompresorový s příluš.

DIAGNOSTIC P1 Plus vybaven inovativní proměnnou rychlostí spreje s rozprašovačem a schopností pracovat v šikmé poloze. Obsahuje: maska, náustek, vzduchový filtr, velké a malé nosní zátky pro děti a dospělé.

Inhalátor s nosni odsávač. OMRON DuoBa

Inhalátor s nosní odsávačkou; Odsávačka pro šetrné čištění nosu. Není potřeba bakteriální filtr, snadné použití,hygienické. Trápí Vás rýma, kašel,nachlazení ? Efektivní inhalační léčba -výběr ze 2 možností dodání léčiva: horní nebo dolní dýchací cesty.

Inhalátor s nosní sprch.OMRON C102 total

Inhalátor s nosní sprchou. Trápí Vás rýma, kašel, nachlazení? Nosní sprcha - úleva při ucpaném nosu, běžných nachlazeních, alergické rýmě nebo sinusitidě. Snadné použití, jednoduché čištění a dezinfekce. Efektivní inh.léčba kašle, astma,bronchitidy.

Parní inhalátor plastový

Parní inhalátor se používá při onemocnění dýchacích cest. Skládá se ze 4 dílů. Předností inhalátoru je dvojitá stěna spodní nádoby – ve spodním dílu je umístěna vyjímatelná nádoba na horkou vodu.

Inhalátor OMRON Nami Cat (C303K -barva modrá)

Inhalátor kompresorový, přívětivý design pro děti (tvar kočka).Trápí Vás rýma, kašel, nachlazení? Účinná pomoc také při ucpaném nosu, běžných nachlazeních, alergické rýmě,...Snadné použití a čištění. Nosní sprcha k dokoupení/volitelné příslušenství.

Able Spacer 2 inhalacni nastavec s venti

Inhalační nástavec s dvoucestným ventilem je určen pro použití s většinou tlakových aerosolových dávkovačů (pMDI). Tento nízkostatický průhledný inhalační nástavec má antimikrobiální vlastnosti díky iontům stříbra. Součástí balení je antistatický sáček.

Inhalátor kompresorový OMRON C28P (NE-C105-E)

Inhalátor kompresorový pro léčbu dýchacích cest dětí i dospělých. Trápí Vás rýma, kašel, nachlazení? Účinná pomoc také při ucpaném nosu, běžných nachlazeních, alergické rýmě. Snadné použití a čištění. Nosní sprcha k dokoupení/volitelné příslušenství.

NERO Inhalační kyslík 14l

Kyslík je určen k rychlé kyslíkové inhalaci, kterou lze provádět kdekoli. Díky víčku lahve, které současně plní funkci masky, lze aplikaci kyslíku provádět snadno a rychle, bez nutnosti použití dalšího příslušenství.

Microlife Inhalátor NEB 210 kompresorový

Přístroj je určen k inhalaci všech běžných tekutých léčiv určených k léčbě horních a dolních cest dýchacích. Inovativní inhalační systém. Umožňuje dostat správné množství léčiva do dýchacího traktu.

Inhalátor ultrazvukový CELIMED U-615 (NB-152U)

Ultrazvukový přístroj pro inhalaci léků i zvlhčování dýchacích cest. Přepínatelný nebulizační výkon >=2,0 ml/min. přinášející rychlou úlevu. Bohaté příslušenství. Stabilní stolní provedení. Snadný k použití, jednoduché čištění a dezinfekce.