Různé

RIVADIS
ZSZ

Milton sterilizační tablety 28ks 585169

Dezinfekční tablety Milton 28ks jsou určeny pro studenou dezinfekci dětských výrobků - dudlíků, lahviček, dětských talířů a příborů, kousátek atd, také pro sterilizaci pomůcek na kojení.

NUK Dětský kartáč+hřeb.na vlasy 256236

Určené pro děti od narození. Šetrné k jemným dětským vláskům. Kartáč s přírodními štětinami. Hřeben se zakulacenými zuby pro ochranu dětské pokožky. Různé barvy.

Nůžky pro děti 90mm SI-023

Nůžky pro děti jsou 9ti centimetrové nůžky opatřené kulatým koncem, který zabrání případnému píchnutí nebo poranění kůže.

LOVI Ohřívač lahví Šedý

Ohřívač lahví LOVI 4v1 - ohřívá, udržuje teplotu, rozmrazuje a sterilizuje párou. Rychlé a rovnoměrné ohřátí. Intuitivní ovládání na přehledné obrazovce. 4 funkce ve třech módech. BOTTLE, HOT, DINNER .

CANPOL dětská manikúra 9809

Nůžky, pilník a kleštičky pro snadnou a bezpečnou péči o nehty Vašeho dítěte. Doporučujeme stříhat nehty během spánku dítěte, kdy nehrozí nebezpečí nečekaných pohybů.

AVENT Sada pro péči o dítě

AVENT Sada obsahuje všechny nezbytné pomůcky pro péči o dítě - digitální teploměr, nosní odsávačku, prstový kartáček na první zoubky, nůžky, kleštičky a pilníček na nehty, hřeben a kartáč na vlasy. Vše uloženo v pouzdře, ideálním pro cesty.

ValaFit BAND ochranné bryndáčky 38x70cm/100ks

Ochranné bryndáčky s nepropustnou folií k ochraně prádla. Použití při krmení dětí a u geriatrických i psychiatrických pacientů.

Sáček na moč - odběrový 100ml pro děti 1ks steril.

Sáček slouží k jednorázovému odběru moče u novorozenců a kojenců. Univerzální pro dívky i chlapce. Je sterilní, objem 100ml.

Bryndák s kapsou 100 ks/bal. bílý

Jednorázové bryndáky, vyrobené z plastové fólie a buničiny. Slouží na ochranu oděvu před znečistěním.

BABYONO Nůľky pro kojence

Nůžky pro kojence jsou určeny ke stříhání nehtů u kojenců. Jsou vyrobeny z nerezavějící oceli, zaoblené špičky předcházejí poranění miminka.