Zoubky, ústní dutina

Řadit podle:      Cena:25,-
   186,-

Citrovital Dentální gel pro děti 18ml

Masážní gel při prořezávání zoubků s antiseptickou přísadou a jemným účinkem grapefruitu.

Naša cena: 3,61 €
Bežná cena: 3,97
Ušetríte: 0,36

Curaprox CURAkid dět.zub.kart. Supersoft

Zubní kartáček pro nejmenší děti. Malá, zkosená hlavička s ultrajemnými vlákny CUREN je plně chráněna měkkým pryžovým povlakem, který zajišťuje bezproblémové přijetí kartáčku dětmi a zabraňuje poranění při neopatrné manipulaci. 1ks v balení (blister).

Naša cena: 3,33 €
Bežná cena: 3,66
Ušetríte: 0,33

Elmex zubní kartáček dětský 3-6 let

Zubní kartáček elmex dětský je zubní kartáček speciálně navržený pro děti ve věkové skupině 3-6 let. Děti v této věkové skupině jsou schopné si samostatně čistit zuby.

Naša cena: 3,53 €
Bežná cena: 3,88
Ušetríte: 0,35

Lacalut zubní kartáček dět.0-4

Lacalut dětský zubní kartáček s pogumovanou hlavicí pro ochranu zubů a protiskluzovou opěrou na palec pro děti do 4 let.

Naša cena: 3,02 €
Bežná cena: 3,32
Ušetríte: 0,30

Listerine pro děti 6+ Mint 250ml

Antiseptická ústní voda s jemnou příchutí, určená pro děti od 6 let. Snižuje zubní povlak, který je hlavní příčinou onemocnění dásní a chrání před jeho vznikem. Ničí bakterie v mezizubním prostoru, udržuje svěží dech. Bez cukru, bez alkoholu.

Naša cena: 3,93 €
Bežná cena: 4,32
Ušetríte: 0,39

MAM Kartáček zubní First B.6+ 281402

Baby Brush-Kartáček na zuby, s velmi měkkými štětinami. Určen pro děti od 6. měsíce, nebo od 1.zoubku. Zaoblené štětiny čistí první zoubky a odstraňují plak a bakterie. Masážní hlava na spodním konci rukojeti pro masáž dásní i čištění jazyka.

Naša cena: 4,60 €
Bežná cena: 5,06
Ušetríte: 0,46
Dostupnosť: Skladom

SPOKAR Zubní kart.dětský 3432 anatom.

Dětšký zubní kartáček SPOKAR 3432, který je určen k péči o chrup těch nejmenších. Má měkká vlákna, rovný zástřih štětin a menší hlavu.

Naša cena: 1,11 €
Bežná cena: 1,22
Ušetríte: 0,11

TePe Compact(Kid)ext.soft zub.kar.332110

Oblíbený zubní kartáček TePe vhodný pro děti od 3 let s malou, trojúhelníkovou hlavicí, rovným zástřihem vláken, plochým držátkem a pevností vláken x-soft. Počet vláken 2760. Baleno v sáčku.

Naša cena: 1,87 €
Bežná cena: 2,06
Ušetríte: 0,19

TePe Compact(Kid)soft zub.kart. 332120

Oblíbené zubní kartáčky TePe pro děti od 3 let s malou, trojúhelníkovou hlavicí, rovným zástřihem vláken, plochým držátkem a pevností vláken soft. Počet vláken 1 700. V nabídce je široká barevná škála. Baleno v sáčku.

Naša cena: 1,87 €
Bežná cena: 2,06
Ušetríte: 0,19

TePe kar.Select CompZOO Xsoft3+1 339460

TePe Kids x-soft 4ks, sada oblíbených zubních kartáčků pro děti. Malá hlavice snadno dosáhne do všech těžko dostupných ploch a extra měkká vlákna jsou velmi šetrná k dásním. Vhodné pro děti ve věku 3 až 7 let.

Naša cena: 7,38 €
Bežná cena: 8,12
Ušetríte: 0,74

WELEDA Dětský zubní gel 50 ml

Přirozená prevence zubního kazu u mléčných zubů. Neobsahuje fluoridy, pěnicí tensidy, sladidla či syntetická sladidla, syntetické konzervační látky, barviva či příchutě.

Naša cena: 5,52 €
Bežná cena: 6,07
Ušetríte: 0,55

Z.pasta Zubík 60g dětská

ALPA-dent dětská zubní pasta - ZUBÍK. Obsahuje fluor, působí preventivně proti zubnímu kazu v koncentraci vhodné pro dětský organismus.

Naša cena: 0,99 €
Bežná cena: 1,09
Ušetríte: 0,10

Aloclair na dětské dásně gel 10g

AKČNÝ TOVAR
Aloclair na dětské dásně, bio-adhezivní orální gel,chrání dásně před bolestí a diskomfortem spojeným s prořezáváním prvních zubů, napomáhá úlevě od bolesti a zarudnutí. Aplikátor je opatřen silikonovými štětinkami, které jemně masírují dáseň.

Naša cena: 5,95 €
Bežná cena: 7,85
Ušetríte: 1,90

EDEL+WHITE Ovocné zu.pas.pro dět.7x9,3ml

Ovocné dětské zubní pasty s fluoridy, extraktem ze zeleného čaje a vitamínem E. Balení obsahuje 7 samostatných past s různou příchutí. Děti si mohou pro každý den v týdnu vybrat jinou příchuť zubní pasty, což jim zpříjemní péči o zoubky.

Naša cena: 5,79 €
Bežná cena: 6,37
Ušetríte: 0,58

TePe z.kart.Select Comp.ZOOsoft 339620bl

Oblíbené dětské zubní kartáčky TePe Kids s veselými potisky. Malá trojúhelníková hlavice má 1900 měkkých vláken a snadno dosáhne do všech těžko dostupných míst. Měkká vlákna jsou šetrná k dásním a mají rovný zástřih doporučovaný zubními lékaři.

Naša cena: 2,18 €
Bežná cena: 2,40
Ušetríte: 0,22
Dostupnosť: Skladom

Zubní kartaček děts.SW Smily s přisavkam

DĚTSKÝ ZUBNÍ KARTÁČEK SW SMILY - EFEKTIVNÍ ČIŠTĚNÍ OD VELMI RANÉHO VĚKU (2-6 let): Kartáček má zaoblené konce štětin pro větší komfort. Hlava kartáčku je přizpůsobena tvaru dětských úst a zajišťuje jemné čištění zoubků. Nohy jsou opatřeny přísavkami.

Naša cena: 1,39 €
Bežná cena: 1,60
Ušetríte: 0,21

Elmex Junior ústní voda 400ml

AKČNÝ TOVAR
Ústní voda elmex Junior pro děti od 6 do 12 let. Snadno použitelný doplněk k dennímu čištění zubů poskytující zvýšenou ochranu. S aminfluoridem. Jemná mátová chuť. Bez alkoholu.

Naša cena: 5,52 €
Bežná cena: 6,07
Ušetríte: 0,55

Dologel Gel na prořezávání zoubků 15ml

Gel k ošetření dásní při prořezávání zubů nebo v dospělém věku při poranění dásní po zubolékařském zákroku nebo po podráždění potravinami.

Naša cena: 4,96 €
Bežná cena: 5,46
Ušetríte: 0,50

PresiDENT Zubní pasta děti od 6 let limet.př. 50ml

Zubní pasta pro děti od 6 let s Limetovou příchutí. Speciální zubní pasta, která neobsahuje Parabeny, Sodium Lauryl Sulphate (SLS) a PEG. Šetrně působí proti zubnímu plaku a pomáhá chránit před zubním kazem. Příjemná a výjimečná příchuť limety.

Naša cena: 2,30 €
Bežná cena: 2,53
Ušetríte: 0,23

PresiDENT Baby 0-4 Soft Dětský zubní kartáček

PresiDENT Baby 0-4 Soft Dětský zubní kartáček pro věk 0-4. Kartáček určený pro masáž a čištění dětských dásní a prvních zoubků ve věku 0-4 roky. Měkké na konci zaoblené štětinky umožňují efektivní čištění.

Naša cena: 2,90 €
Bežná cena: 3,19