Canephron tbl. obd.60

Tradiční rostlinný léčivý přípravek používaný u dospělých jako doplňková léčba v rámci prevence usazování ledvinového písku a v případě zánětlivých onemocnění močových cest provázených lehkými obtížemi (jako např. časté močení, pálení při močení). Čtěte pozorně příbalový leták.

Phyteneo Vermophyt cps.20

Vermophyt obsahuje standardizované extrakty herbálních drog: tymián obecný, saturejka zahradní, černucha setá, tykev obecná, hřebíčkovec vonný, oman pravý.

Konopná micerál.voda AKNE 200ml

Šetrná micelární čistící voda s obsahem účinných bioaktivních látek a vitaminů pro každodenní péči o problematickou mastnou pleť s projevy akné a seboroické dermatitidy (zvýšené produkce kožního mazu) zvláště v T-zóně obličeje.

ORTIS Fructolax tbl.30

Fructolax je bohatým zdrojem vlákniny, působí jemně a účinně na průchod střevy. Reveň napomáhá pravidelné funkci střev. Tamarind napomáhá střevnímu průchodu mechanicky. Fíky pomáhají upravit rytmus střev.

GS Vitamin C1000 se šípky 100 20 tablet 2016

Přípravek obsahuje vitamin C ve speciální tabletě Time-Release, která zajišťuje jeho postupné uvolňování. Navíc je obohacen o šípky – zdroj flavonoidů. Vitamin C je významný antioxidant, který má široké spektrum působení.

Sněhurka chladivý gel s kostival. a kaštanem 200ml

Sněhurka je osvěžující a chladivý gel na unavená či bolavá místa těla. Rychle se vstřebává, nezanechává lepkavý pocit. Neobsahuje konzervační látky.

HBF Veral Herbal kostivalová mast 100ml

VERAL HERBAL KOSTIVALOVÁ MAST obsahuje výtažek z kořene kostivalu lékařského. Hlavní účinnou složkou kostivalu je alantoin, který podporuje regeneraci kostí, chrupavek, dále urychluje buněčnou regeneraci a odstraňuje svalovou únavu.

Oscillococcinum por.gra.6x1g

OSCILLOCOCCINUM je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k prevenci a léčbě chřipkových stavů, jako jsou např. horečka, zimnice, bolest hlavy, únava a bolesti svalů. Čtěte pozorně příbalový leták.

Mucoplant jitroc.sirup+ech+vC 250ml/320g

Jitrocel a tymián napomáhají udržet zdraví dýchacího systému. Heřmánek a meduňka přispívají k dobrému spánku. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Roztok neobsahuje žádný přidaný cukr.

Bepanthen Sensiderm Krém 20g

Bepanthen® Sensiderm krém je zdravotnický prostředek nekortikoidní báze, který přináší úlevu od svědění a zároveň regeneruje kožní bariéru. Pokožce tak pomáhá k uzdravení a snižuje potřebu se škrábat.

AVILUT Oční kapky 10x0.5ml

AVILUT® Oční kapky jsou oční kapky s lubrikačním, zvlhčujícím účinkem na bázi destilované vody s výtažkem ze slézu a s kyselinou hyaluronovou v praktických sterilních obalech po jednotlivých dávkách.

Apetister Junior sirup 100 ml

Apetister Junior je pečlivě vybraná kombinace bylin a vitamínů. Doplněk stravy se sladidlem v tekuté podobě s příchutí maliny a černého rybízu pro děti od tří let. Tekutá forma doplňku stravy je obzvlášť vhodná pro děti od 3 let pro její snadné užívání.

Skinman Soft Protect 0.5 l ruce dezinf.a chrání

Skinman® Soft Protect - dezinfekční přípravek na ruce s plnou virucidní účinností. Chrání a intenzivně pečuje. Obsahuje vitamín E, panthenol a glycerin. Receptura speciálně vyvinuta pro opakovanou a častou dezinfekci. Ochrana před Noroviry za 15 sekund.

MedPh Rybí olej 1000mg+EPA+DHA tob.107

Kys. eikosapentaenová (EPA) a kys. dokosahexaenová (DHA) jsou biologicky aktivní omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které mají klíčovou roli v celé řadě životních procesů v lidském těle. Olej je získáván z ryb žijících ve studených arktických vodách.

Cutasept F 250ml spray dez.kůže(981130)

Cutasept F je alkoholový přípravek na dezinfekci kůže. Má optimální mikrobicidní účinek a to i proti kmenům rezistentním na antibiotika, mykobakteriím a lipofilním virům, HBV, HIV, rotavirům a Herpes simplex typu 1. Působí rychle, je výborně snášen.

Magnerot 500mg tbl.nob. 50

Terapeutický účinek Magnerotu je založen na antagonistickém působení proti vápníku, zabránění uvolňování acetylcholinu v neuromuskulární ploténce a ovlivnění přibližně 300 různých enzymatických reakcí. Čtěte pozorně příbalový leták.

Tasectan duo Kids 250 mg 12 sáčků

ZP indikovaný k léčbě a k prevenci poruch trávení, jako je průjem a další související příznaky, jako je nadýmání a napětí břišní stěny v důsledku infekčního průjmu, léčby antibiotiky a chemoterapie s nástupem účinku během prvních 12 hodin.

Repelent PREDATOR JUNIOR spray 150ml

Aerosolový repelent vhodný pro děti a osoby s citlivou pokožkou. Odpuzuje klíšťata, komáry a jiný obtížný hmyz. Doba účinnosti 4 hodiny, aplikace na pokožku i oděv.

Barny´s Klokan 60+60 kapslí

Unikátní a efektivní kombinace 7 složek v jednom produktu: tři kolageny, vitamin C, glukosamin, chondroitin a kyselina hyaluronová.

Barnys Dětský HypnoX zklidňující sirup 120ml

Vědecky formulovaný DĚTSKÝ HypnoX obsahuje unikátní patentem chráněnou ingredienci – Lactium – hydrolyzát mléčného proteinu. Tato látka získala v roce 2004 bronzovou medaili HIE za "Best Inovation in Health Ingredients".

Aloclair na dětské dásně gel 10g

Aloclair na dětské dásně, bio-adhezivní orální gel,chrání dásně před bolestí a diskomfortem spojeným s prořezáváním prvních zubů, napomáhá úlevě od bolesti a zarudnutí. Aplikátor je opatřen silikonovými štětinkami, které jemně masírují dáseň.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15