Probacin lahvičky 8x10ml

Doplněk stravy s obsahem životaschopných spór Bacillus clausii. Je vhodný při užívání antibiotik pro udržení přirozené střevní mikroflóry. Unikátní forma lahviček je velmi chutná a vhodná již pro děti od 6-ti měsíců věku.

Milgamma N por.cps.mol.100

Milgamma přípravek se používá jako podpůrná léčba při onemocněních postihujících periferní nervový systém. Čtěte pozorně příbalový leták.

Nizoral 20mg/g šampon 100ml

Nizoral šampon je přípravek určený dospělým a dospívajícím k léčbě kožních infekcí vyvolaných plísněmi nebo kvasinkami (tvorba lupů, seboroická dermatitida, pityriasis versicolor). Nizoral šampon není určen kojencům a dětem do 12 let. Čtěte pozorně příbalový leták.

Acneminum tbl.30

Extrakt z violky trojbarevné pomáhá uchovat zdraví pokožky zevnitř a její správný vzhled. Extrakt ze smetánky lékařské působí jako antioxidant a podporuje přirozený mechanismus čištění těla. Pro zdravou pokožku. Určeno pro dospívající a dospělé.

BIODERMA Sebium Gel gommant 100ml

Kosmetika Bioderma, Sebium Gel gommat 100 ml peelingový gel vhodný pro zklidňující a peelingové čištění.

Milgamma por.tbl.obd.100

Barnys Kolostrum s beta-glukany cps.30

Barny´s Kolostrum s beta-glukany je první mateřské mléko z nejkvalitnějších ekologických chovů skotu. Barny´s Kolostrum s beta-glukany je standardizováno na 30% obsah imunoglobulinů IgG z celkového obsahu kapsle.

Systane balance oční kapky gtt.10ml

SYSTANE® BALANCE zvlhčující oční kapky zvlhčují povrch oka, obohacují a stabilizují lipidovou vrstvu slzného filmu a snižují nadměrné odpařování slz. Tyto oční kapky poskytují dlouhotrvající úlevu od příznaků suchého oka jako je pálení a podráždění.

BlueCap šampón 400ml

BLUE CAP šampón je vhodný k pravidelné péči o podrážděnou pokožku hlavy postiženou lupy nebo seboroickou dermatitidou. Přípravek tlumí tvorbu mazu i lupů a zmírňuje svědění, ale také přirozeně zvlhčuje a čistí narušenou pokožku.

Alcon Systane Ultra zvlhčující oční kapky bez konz. látek 10 ml

SYSTANE™ ULTRA zvlhčující oční kapky jsou určeny k zvlhčení povrchu oka a k znovu zvlhčení měkkých kontaktních čoček (včetně silikon-hydrogelových čoček).

Ursapharm Hylo Fresh 10 ml

HYLO FRESH® se používá ke zklidnění podrážděných očí. HYLO FRESH® je sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek. Obsahuje 0,3 mg/ml hyaluronátu sodného, tradiční tinkturu z Eufrasia officinalis, borátový pufr a vodu.

Zdrovit MaxiMag Hořčík 375mg+B6 40% Zdarma tob.70

MaxiMag hořčík+B6 je minerální přípravek obsahující 375 mg hořčíku a 1,4 mg vitaminu B6 v 1 tobolce. Hořčík je nezbytný k udržení elekrolytické rovnováhy v těle, zajištění normální funkce svalů, nervů a pomáhá ke zmírnění únavy a vyčerpání.

Leni COMPLEX Gel 75ml

Leni COMPLEX-TM ve formě gelu je tvořen inovativním rostlinným komplexem extraktů, jehož základ tvoří harpagofyt ležatý, kadidlovník, tužebník jilmový a čili paprička. Gel je vhodný zejména k místnímu ošetření bolestivých kloubů, vazů a šlach.

Magnesium B-komplex Glenmark 100+20tbl

MAGNESIUM B-KOMPLEX GLENMARK (Doplněk stravy) - Komplexní a vyvážené složení. Tento přípravek svým složením vhodným způsobem doplňuje běžnou stravu a tak přispívá k udržení normální činnost nervové soustavy a normální psychické činnosti spotřebitele.

ALFASILVER sprej 125 ml

Přípravek ve spreji s 2,5% obsahem ionizovaného stříbra k ošetření ran, odřenin, popálenin menšího rozsahu, kožních poranění, proleženin a podobně. Udržuje okolní prostředí čisté a ošetřenou oblast chrání před množením bakterií.

Akustone ušní sprej 15 ml

AkusTone je zdravotnický prostředek obsahující ingredience, které jemně rozpouští zbytkový ušní maz v zevním zvukovodu, umožňující správnou ušní hygienu. Díky svému účinku, AkusTone pomáhá odstranění mazové zátky a prevenci jejich vzniku.

Tebokan 120mg por.tbl.flm.30x120mg

Obsahuje Ginkgonis extr.siccum raf.et quantificatum 35-67:1, extrahováno acetonem 60% m/m, extrakt EGb 761 z listů jinanu dvoulaločného, který má účinek vazodilatační (cévy rozšiřující) v tepenné oblasti a reologický (zlepšuje průtokové vlastnosti krve). Čtěte pozorně příbalový leták.

Skin-cap spray 100ml

Pro pokožku s nadměrným výskytem kožních šupin při lupénce, ekzémech, seboroické dermatitídě, kožních mykózách, akné.

Barnys Celadrin mast FORTE 40 g

Celadrin – pohyb má své jméno. Pro lokální ošetření a okamžitou úlevu. Vhodný pro všechny věkové skupiny. Celadrin mast má spolehlivý a okamžitý účinek.

Tebokan 40mg por.tbl.flm.100x40mg

Přípravek je určen na poruchy paměti, poruchy koncentrace, emoční labilitu spojenou s depresí především u starších lidí. Čtěte pozorně příbalový leták.

BlueCap spray 100 ml

BLUE CAP sprej je určen pro každodenní hygienu pokožky.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15