BIODERMA ABCDerm Baby Squam krém 40ml

Kosmetika Bioderma, ošetřující krém na šupinaté hlavičky miminek. Odstraní šupiny a intenzivně zvlhčí pokožku.

BIODERMA ABCDerm Relax Oil 200ml

ABCDerm Relax Oil Masážní a relaxační koupelový olej speciálně vyvinutý ke zklidnění a obohacení dětské pokožky. Olej lze použít i přímo aplikací do vodní lázně pro zmírnění až odstranění efektu vysoušení pokožky tvrdou vodou.

ALAVIS MAXIMA Bestier Tribulus 60 kapslí

Bestier Tribulus je standardizován na vysoký obsah účinných látek: extrakt z plodů kotvičníku zemního (Tribulus terrestris L.-min. 40 % protodioscinu) a zinek, který přispívá k udržení normál. hladiny testosteronu v krvi, k ochraně buněk a synt.bílkovin.

Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ 200g

Ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Dle našeho názoru nejsilnější chondroprotektivní doplněk stravy na klouby všech dob. Pětihvězdičkový produkt pro klouby ve spolupráci s Alavis (přípravky pro klouby a chrupavky koní).

Ursapharm Hylo Gel 10 ml

HYLO® GEL je sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek k očnímu použití. Používá se k intenzivnímu a léčebnému zvlhčení povrchu oka při silnějším nebo chronickém pocitu suchého oka a po operačních zákrocích na oku.

Barnys ACTIValoe FORTE 2x500ml-dvojbal.

Lékárenská Aloe vera - Když se věda spojí s přírodou. Není uměle zahušťovaná - vyrobeno ze 100% gelu. Pročištění organismu. Zažívání. Imunitní systém.

Ursapharm Hylo Dual 10 ml

HYLO DUAL® je sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek k očnímu použití. Zvlhčuje povrch oka při syndromu suchého oka, stabilizuje slzný film a redukuje zánětlivé a alergické projevy, jakými jsou svědění a pálení v oku.

ActiMaris gel na hojení ran 20 g

ActiMaris výrazně urychluje hojení širokého spektra ran a zánětů kůže a sliznic. Podporuje tvorbu nové tkáně, má výrazný čistící efekt, účinně eliminuje patogeny vč. MRSA, rychle redukuje zánět, otok, zápach. 100% přírodní. I na citlivou kůži a sliznici.

Revalid conditioner 250ml nový

REVALID revitalizující proteinový kondicionér zlepšuje strukturu vašich vlasů, dodává jim hebkost, lesk a pružnost bez toho, aby vlasy ztěžkly. Usnadňuje rozčesávání.

Ursapharm Hylo Parin 10 ml

HYLO-PARIN je sterilní roztok bez konzervačních látek, který zvlhčuje a ošetřuje rohovku a spojivku a ulehčuje očím od podráždění podmíněných okolním prostředím. Tím jsou zmírněny příznaky zarudnutí, pálení a pocit svědění.

SKIN-CAP spray 200ml

Pro pokožku s nadměrným výskytem kožních šupin při lupénce, ekzémech, seboroické dermatitídě, kožních mykózách, akné.

BIODERMA Hydrabio Serum 40ml

Kosmetika Bioderma, Hydrabio Sérum 40 ml, sérum intenzivně hydratuje pokožku do hloubky.

Ursapharm Hylo Care 10 ml

HYLO CARE® je sterilní roztok bez konzervačních látek k očnímu použití. V 1 ml: 1 mg hyaluronátu sodného, dexpanthenol, citrátový pufr, voda. Pro zvlhčení a podporu hojení poškozeného povrchu oka, např. v důsledku suchého oka po operačních zákrocích.

Vita Pos oční mast sterilní 5 g

VitA POS® je sterilní oční mast k očnímu použití. Ke zlepšení slzného filmu a na ochranu povrchu oka. Oční mast obsahující vitamin A bez konzervačních látek.

Ursapharm Hylo Comod 10 ml

HYLO COMOD® je sterilní roztok bez konzervačních látek k očnímu použití: Pro lepší zvlhčení očního povrchu v důsledku poruch citlivosti vyvolaných vlivy vnějšího prostředí.

Zinkorot 25 mg tbl.nob.50

Přípravek Zinkorot 25 mg se užívá při stavech spojených s deficitem zinku, pokud je jeho přísun potravou nižší než zvýšené požadavky organismu. Zinek má značný efekt na obranu našeho imunitního systému, je potřebný pro biologické procesy v těle. Čtěte pozorně příbalový leták.

BIODERMA ABCDerm Change Intensif 75g

Kosmetika Bioderma, ABCDerm Change Intensif je krém určený na zklidnění, ochranu a hojení pokožky při opruzeninách u dětí.

Piracetam AL 1200 por.tbl.flm.120x1200mg

Piracetam je lék, který se používá ke zlepšení mozkových funkcí. Piracetam AL se používá k léčbě příznaků chronického zhoršení funkcí mozku u dospělých jako součást celkové léčby. Čtěte pozorně příbalový leták.

Pearls IC cps.30

Intenzivní probiotikum. Obsahuje 1 miliardu CFU a 3 x více probiotických kmenů vhodných pro střevní mikroflóru.

Revitanerv Strong tbl.30

Doplněk stravy Revitanerv 30 kapslí s obsahem kyseliny alfa-lipoové, extraktu z Ginkgo biloby, Niacinu, kyseliny pantothenové, vitaminů E, B1, B6, B2, Niacinu a Selenu přispívá k normální činnosti nervové soustavy.

ActiMaris Sensitiv roztok výplach a čištění ran 300 ml