Léky, kapky a sirupy na suchý kašel

Značky: BOIRON
DOMPE FARMA
IVAX
NOVARTIS
SIMPLY YOU
TAD
TEREZIA COMPA...
TEVA
Teva

Herbisland sirup 150ml

Sirup Herbisland je tradiční rostlinný přípravek doporučovaný při suchém, dráždivém kašli, chrapotu a bolesti v krku.

Ditustat por.gtt.sol.1x50ml

Ditustat, perorální kapky, roztok je léčivý přípravek k vnitřnímu užití pro děti od 6 měsíců, dospívající a dospělé. Obsahuje účinnou látku dropropizin. Tlumí suchý dráždivý kašel. Čtěte pozorně příbalový leták.

Levopront kapky por.gtt.sol.1x15ml II

Přípravek patří mezi antitusika, což jsou látky tlumící kašel. Léčivá látka levodropropizin mírní kašel bez oblivnění centra kašle. Je určen k léčbě příznaků suchého drážidivého kašle. Čtěte pozorně příbalový leták.

Levopront Sirup por.sir.1x120ml

Přípravek patří mezi antitusika, což jsou látky tlumící kašel. Léčivá látka levodropropizin mírní kašel bez ovlivnění centra kašle. Užívá se k symptomatické léčbě suchého dráždivého neproduktivního kašle (bez tvorby hlenu). Čtěte pozorně příbalový leták.

Stoptussin por.gtt.sol.1x25ml

Přípravek je určen k léčbě suchého, dráždivého, obtížně ztišitelného kašle různého původu (virové infekce horních a dolních cest dýchacích, zánět hltanu, hrtanu, průdušek, plic; k utišení kašle před a po operaci, při astmatu, při tuberkulóze apod.). Čtěte pozorně příbalový leták.

Tussin por.gtt.sol.1x25ml

Přípravek se používá k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle při virových infekcích horních a dolních dýchacích cest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Stoptussin sirup por.sir. 1x180ml + pip.

Přípravek tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání. Přípravek mohou užívat děti od 6 měsíců, dospívající a dospělí. Čtěte pozorně příbalový leták.

Dituzidin 6mg/ml por.sol.200ml

Drosetux Neo sir.1x150ml

DROSETUX NEO je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě suchého kašle, dráždivého kašle nebo jiných forem neproduktivního kašle. Čtěte pozorně příbalový leták.

Sinecod 1.5mg/ml sir.1x200ml/300mg

Sirup proti suchému dráždivému kašli různého původu. Vhodný pro dospělé a děti od 3 let. Oblíbená příchuť vanilky. Čtěte pozorně příbalový leták.

Sinecod 5mg/ml por.gtt.sol.1x20ml

Proti suchému dráždivému kašli. Vhodné pro dospělé a děti od 2 měsíců.* Kapky s vanilkovou příchutí. *do 2 let pouze na doporučení lékaře. Čtěte pozorně příbalový leták.

Sinecod 50mg tbl.pro. 10x50mg

Sinecod obsahuje látku, která tlumí kašel (butamirát citrát). Sinecod se používá k léčbě suchého, dráždivého kašle různého původu. Čtěte pozorně příbalový leták.

STOPKAŠEL Medical sirup Dr.Weiss 100+50ml NAVÍC

Sirup obsahuje přírodní účinné látky, které pomáhají zmírnit příznaky běžných nemocí spojených s nachlazením, jako je kašel a chrapot. Vytváří ochrannou vrstvu na sliznici úst a hrdla, čímž zmírňuje podráždění a kašel a snižuje pocit škrábání v krku.

Levopront 60mg tbl.nob.10x60mg

Přípravek patří mezi antitusika, což jsou léčivé přípravky tlumící kašel. Léčivá látka levodropropizin mírní kašel. Je určen k léčbě různých onemocnění dýchacího ústrojí doprovázených dráždivým suchým kašlem (bez tvorby hlenu). Čtěte pozorně příbalový leták.

STOPKAŠEL Medical pastilky Dr.Weiss 24 pastilek

Obsahuje přírodní účinné látky, které pomáhají zmírnit příznaky běžných nemocí spojených s nachlazením, jako je kašel, bolest v krku a chrapot. Pastilky vytváří ochrannou vrstvu na sliznici úst a hrdla, čímž zmírňují podráždění, kašel a škrábání v krku.

TEREZIA NEKAŠLI Junior přírod.bylinný sirup 150ml

Zdravotnický prostředek NEKAŠLI® Junior sirup obsahuje směs 5 rostlinných extraktů, které pomáhají zmírnit příznaky spojené s onemocněními z nachlazení, jako je suchý a vlhký kašel, podráždění hlasivek, bolest v krku a chrapot. Pomáhá odstraňovat hlen.

Stoptussin 0.004g/0.1g tbl.nob.30

Tussirex pastilky proti kasli past.20

Pastilky proti kašli. Na všechny druhy kašle spojené s nachlazením, suchý dráždivý i průduškový kašel a s tím spojenou bolest v krku.

Stoptussin 0.004g/0.1g tbl.nob.20

Dituzidin 6mg/ml por.sol.100ml

Stoptussin por.gtt.sol. 1x50ml pip.