Úvod / Veterinaria / Energy Probiovet 3 x 90 tbl

• Prílohy
  • Rýchly dotaz

Energy Probiovet 3 x 90 tbl

Veterinární probiotický přípravek s obsahem dvou druhů živých bakterií (Lactobacillus acidophillus a Enterococcus foeces), extraktu ze zelené řasy Chlorella pyrenoidosa a prebiotika inulinu. Oživuje mikroflóru tlustého střeva, potencuje imunitní systém.

Použití

• průjmy a potíže při trávení
  • perverzní chuti (např. požírání výkalů)
  • při problémech se zažíváním a plynatostí
  • úpravou střevní mikroflóry přispívá k omezení vzniku toxických sloučenin v obsahu tlustého střeva
  • posiluje imunitu

Častou indikací jsou perverzní chuti (např. požírání výkalů) zejména u mláďat a zvířat po léčbě antibiotiky. Další indikací jsou problémy zažívání, plynatost a průjem zejména prstovité konzistence. Napomáhá posílení imunity, a tím zvýšení odolnosti k nádorovým onemocněním, bakteriálním infekcím a jejich přechodu do chronické podoby. Úpravou střevní mikroflóry přispívá k omezení vzniku toxických sloučenin v obsahu tlustého střeva a nepřímo poskytuje příznivé podmínky pro správnou činnost jater, ledvin i dalších vnitřních orgánů. U starších zvířat dlouhodobé podávání Probiovetu řeší i příznaky stárnutí, jako je šednutí srsti a postižení kloubů.

SLOŽENÍ

Chlorella pyrenoidosa (250 mg v jedné kapsli), želatina, inulin (40 mg v jedné kapsli), mléčné bakterie Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium (10 mg v jedné kapsli).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Drobná zvířata do 2 kg: 1 kapsle 2x denně (při potížích s pozřením nutno kapsli bezpečným způsobem otevřít a podat její samotný obsah – více informací a praktické rady najdete na webových stránkách nebo v tiskových materiálech)
Zvířata do 50 kg: 2 kapsle 2–3x denně
Zvířata nad 50 kg: 2 kapsle na každých 50 kg 2–3x denně

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučené denní dávkování!
Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza.
Během užívání přípravku zajistěte dostatečný příjem vody.

SKLADOVÁNÍ

Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.
Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C
a chránit před mrazem.
Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Veterinární přípravky řady Energyvet jsou určeny pro všechny druhy zvířat.

Dotaz na Energy Probiovet 3 x 90 tbl

Jméno: