Úvod / Katalog produktů / Alergie / Analergin por.tbl.flm. 30x10mg

Analergin por.tbl.flm. 30x10mg

Analergin por.tbl.flm. 30x10mg
Výrobca: Teva
Kód SUKL: 0202088
Kód PDK: 2900000
EAN: 8592387017402
ATC: cetirizine
ISKUP: ANTIHISTAMINICA
Dostupnost: Skladom
Expedice: do 48 hodin
 
Cena: 5,92 €
Humánny liečivý prípravok
 
ks
  • Informácie
  • Prílohy
  • Rýchly dotaz

Analergin por.tbl.flm. 30x10mg

Přípravek se u dospělých a dětí od 6 let věku používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, nebo ke zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie). Čtěte pozorně příbalový leták.

Dotaz na Analergin por.tbl.flm. 30x10mg

Jméno:
Email*:
Telefon:
Text*:
Nevyplňujte:

Alternativní zboží

After bite tyč.po bodnutí hmyzem 14ml

After bite tyč.po bodnutí hmyzem 14ml
After Bite. Rychlá úleva od hmyzího kousnutí (komár, ovád, mravenec, vosa, včela) nebo popálení rostlinami (kopřiva) nebo žahnutí medúzami.
Detail tovaru
 
Cena:6,00 €
 
Dostupnosť:Skladom
  ks

ARO Kosmín po bodnutí hmyzem 25ml

ARO Kosmín po bodnutí hmyzem 25ml
KOSMÍN po bodnutí hmyzem je určený k ošetření pokožky po hmyzím štípnutí a drobných kožních defektech (škrábnutí, spálení, bradavice).
Detail tovaru
 
Cena:6,17 €
 
Dostupnosť:Skladom
  ks

Zyrtec por.tbl.flm.7x10mg

Zyrtec por.tbl.flm.7x10mg
Zyrtec se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy; zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie). Čtěte pozorně příbalový leták.
Detail tovaru
 
Cena:5,47 €
 
Dostupnosť:Skladom
  ks

Dasmini 5mg tbl.flm.10x5mg

Dasmini 5mg tbl.flm.10x5mg
Dasmini je léčivý přípravek, který obsahuje léčivou látku desloratadin. Je dostupný ve formě tablet. Čtěte pozorně příbalový leták.
Detail tovaru
 
Cena:5,47 €
 
Dostupnosť:Skladom
  ks

Claritine por.tbl.nob.10x10mg

Claritine por.tbl.nob.10x10mg
Přípravek Claritine tlumí příznaky spojené s alergickou rýmou (např. sennou rýmou), jako jsou kýchání, rýma, pálení a svědění nosu a očí. Čtěte pozorně příbalový leták.
Detail tovaru
 
Cena:5,43 €
 
Dostupnosť:Skladom
  ks

Daslodil 5mg tbl.nob.30

Daslodil 5mg tbl.nob.30
Daslodil 5 mg obsahuje účinnou látku desloratadinum. Daslodil 5 mg je indikován k zmírnění příznaků spojených s alergickou rýmou nebo s urtikárii. Desloratadin patří mezi skupinu antihistaminik. Čtěte pozorně příbalový leták.
Detail tovaru
 
Cena:5,43 €
 
Dostupnosť:Skladom
  ks

Všetko o nákupe
Nastavení COOKIES
Kontakt
Obchodné podmienky
Ochrana osobních údajů
Doprava a platba
Užitočné odkazy
Vernostný program
Katalóg odmien
Môj účet
Zabudnuté heslo
Logo pro zásilkový výdej
léčivých přípravků Logo pro zásilkový výdej
léčivých přípravků
Copyright 2013 SOS LÉKÁRNA
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
kontaktní údaje na SÚKL: Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, tel. +420 272 185 111, fax +420 271 732 377, e-mail: [email protected]

Váš e-mail:
Heslo:

TOVAR BOL PRIDANÝ DO KOŠÍKA

Späť k nákupu Objednať tovar