Nápoje

Topnatur
VITAR

Kitl Syrob Zázvorový 500 ml

Poctivý hustý sirup pro přípravu tradičních domácích limonád. Kitl Syrob Zázvorový vyrábíme z čerstvého zázvoru v BIO kvalitě. Rostliny zpracováváme za studena a díky tomu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové.

Kitl Medovina 500 ml

Kitl Medovina neprošla varem, uchovává si proto příznivé vlastnosti medu. Obsahuje 4 bylinky v BIO kvalitě. Naopak neobsahuje barviva nebo řepný cukr, je slazena pouze zahuštěnou hroznovou šťávou. Díky svému složení je vhodná na zahřátí organismu.

Kubík Waterrr hruška 0.5l PET

Kubík Waterrr je vyrobena z pramenité vody z hor technologií Top Aseptic, která zajišťuje, že voda je bez konzervačních látek, umělých barviv nebo aromat. Má nízký obsah sacharidů, 0,1% ovocný podíl, je balena v praktické lahvi se sportcapem.

Relax jablko 0.2 litru

Osvěžující ovocný nápoj pro děti, v praktickém balení bez konzervantů a umělých barviv, s ovocným podílem 25%. Praktické malé balení, vhodné do každé aktovky.

Relax pomeranč 0.2 litru

Osvěžující ovocný nápoj pro děti v praktickém balení bez konzervantů a umělých barviv s ovocným podílem 25 %. Praktické malé balení, vhodné do každé aktovky.

Kitl Syrob dár.bal.3x500ml (Bez,Zazv,mát

Dárkové balení Kitl Syrobů. Jsou to sirupy pro přípravu tradičních domácích limonád, vyrobené z čerstvých bylin v BIO kvalitě. Bezový z ručně sbíraných květů bezu černého, Zázvorový z ručně lisovaného kořene zázvoru, Mátový z čerstvých lístků máty.

Kitl Syrob Mátový 500 ml

Poctivý hustý sirup pro přípravu tradičních domácích limonád. Kitl Syrob Mátový vyrábíme z čerstvých lístků máty v BIO kvalitě. Rostliny zpracováváme za studena a díky tomu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové.

Kubík 100% ov.kapsička banán 0,1 l

Kubík ovocná kapsička se 100% ovocným podílem bez přidaného cukru, bez konzervantů a umělých barviv je ideální svačinka se zdrojem vlákniny do školy, na hřiště, či výlety.

Kubík 100% ovoc.kapsička broskev 0,1l

Kubik 100% ovoc.kapsička jablko 0,1l

Davidoff Rich Aroma 100g instant káva 8420

Prvotřídní jemná instantní káva plné chuti s bohatým aroma.

AloeVeraLife 3x1000ml + LIPOSOMAL vit.C 15 sáčků

Šťáva z aloe obsahuje množství látek, především polysacharidů. Šťáva z aloe podporuje normální imunitní systém a napomáhá normální funkci trávícího systému (podporuje normální práci střev).

Capri Sonne Multivitamin 200 ml

Nesycený nealkoholický ovocný nápoj s podílem ovocné složky nejméně 10%. Obsahuje směs koncentrátů z více druhů ovoce (pomerančů, citronů, jablek, ananasů, banánů, kiwi, maracují). Obohacený o 6 vitaminů.

Capri Sonne Pomeranč 200 ml

Nesycený nealkoholický ovocný nápoj s podílem ovocné složky nejméně 12%. Obsahuje směs koncentrátů z více druhů ovoce (pomerančů, citronů, limetek).

Capri Sonne Multivitamin 0.33 l 15ks

Nesycený nealkoholický ovocný nápoj s podílem ovocné složky nejméně 10 %. Obsahuje směs koncentrátů z více druhů ovoce (z pomerančů, jablek, maracují, kiwi, ananasů, grapefruitů, limetek, banánů) a 6 vitaminů.

KUBÍK PLAY Watermelon 0.4L ASE

Ovocný nápoj vyrobený z koncentrátu vodního melounu a několika druhů ovoce. Výrobek oblíbené řady Kubíků - obal je aseptická PET lahev.

Relax 100% jablko 0.3l PET

100% jablečný džus v lehkém a praktickém balení 300ml PET. Džusy Relax mají mnoho benefitů, mezi které patří př: 100% podíl ovocné šťávy, džusy Relax jsou BEZ přidaného cukru, neobsahují konzervanty, umělá barviva ani umělá aromata.

Relax 100% pomeranč 0.3l PET

100%pomerančový džus v lehkém a praktickém balení 300ml PET. Džusy Relax mají mnoho benefitů, mezi které patří př: 100% podíl ovocné šťávy, džusy Relax jsou BEZ přidaného cukru, neobsahují konzervanty, umělá barviva ani umělá aromata.

Kitl Syrob Grapefruit s dužninou 500ml

Vynikající hustý sirup vyrobený z grapefruitové šťávy a grapefruitové dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád. Zalitý horkou vodou a ozdobený plátkem citrónu lze vychutnat jako horký nápoj.

Kitl Životabudič 250 ml

Medicinální sirup na povzbuzení. Vyrobeno z hroznové šťávy s vysokým obsahem hroznového cukru a 5 léčivých bylin s povzbuzujícími účinky. Obsahuje kofein, neobsahuje alkohol.

Kitl Dárk.balení pro muľe /®ivotabudič+Medovina500

Dárkové balení Kitl pro muže obsahuje Životabudič - medicinální sirup na povzbuzení, a Medovinu na zahřátí. Životabudič obsahuje hroznovou šťávu a 5 bylin s přírodním kofeinem. Medovina je kvašena za studena. V dárkovém balení se nachází i 1 sklenička.