Úvod / Katalog produktů / Vitální houby / MycoMedica Chaga 90 kapslí

MycoMedica Chaga 90 kapslí + dárek

Sada náplastí Hartmann Cosmos s polštářkem 5 kusů ZADARMO

MycoMedica Chaga 90 kapslí
Výrobca: TCM POINT s.r.o.
Kód: 53082
EAN: 8594167650618
Dostupnost: Skladom

Cena: 23,39 €

• Informácie
  • Prílohy
  • Rýchly dotaz

MycoMedica Chaga 90 kapslí

Chaga (čaga, rezavec šikmý) obsahuje terapeuticky významné látky, jako jsou polysacharidy (betaglukany), antioxidanty (melanin) a steroly (betulin).

K výrobě našich produktů používáme extrakty vitálních hub. K teraputickému účelu je tato forma nejvhodnější a po celém světě nejužívanější. MycoMedica Chaga je extrakt z plodnice a je tedy asi 20x koncentrovanější než sušený prášek z hub, proto je jeho účinek efektivnější!

Díky zpracování metodou dvojité extrakce nabízíme vysoce kvalitní výtažek z Chagy v ideálním poměru účinných látek pro nejlepší výsledky:

• min. 30 % polysacharidů (reálně bývá 33-34 %)

Chaga:

Chaga vytváří nejprve víceleté až 35centimetrové plodnice až později, když strom odumírá a podhoubí se dostalo hluboko pod kůru, se tvoří dokonalé plodnice. Pochází z oblasti Ruska a Sibiře, běžně se s ní setkáváme i na severu Polska aj. Chaga je součástí tradiční ruské medicíny již několik století. Nejvíce ji využívá lid Khanty, pro který je velmi cenná a ceněná. Chaga je bohatá na velké množství bioaktivních látek, krom vitamínů a minerálů obsahuje i melanin, díky němuž je tmavý, triterpenové sloučeniny betulin a kyselinu betulinovou, které získává ze svého hostitele břízy, obliquol, dále pak v něm můžeme najít velmi důležité polysacharidy – beta glukany, flavonoidy, steroly či pteridin. Jako surovinu používáme Chagu, která roste divoce na břízách v oblastech severní Číny (provincie Hei Long Jiang) a východní Sibiře, kde je příroda člověkem prakticky nedotčená.

Složení v 1 kapsli:

500 mg Chaga (Rezavec šikmý, Inonotus obliquus, extrakt),

Přídatné látky:

HGC želatinová kapsle (obal)

Dávkování:

zvýšená dávka:

• 3-4 kapsle denně do zmírnění problémů (je vhodné poradit se s lékařem či praktikem čínské medicíny)

běžná dávka:

• 1-2 kapsle denně (2-3 měsíce v roce)

Doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat. Kapsle užívejte na lačno (minimálně 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým čajem.

Balení:

90 kapslí - dávka na 1-3 měsíce

Upozornění:

Doplněk stravy. Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Dotaz na MycoMedica Chaga 90 kapslí

Jméno: