Úvod / Katalog produktů / Pohybový aparát / Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ 700g

Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ 700g + dárek

Bonbóny Pectol s vitamínem C ZADARMO

Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ 700g
Výrobca: Barnys
Kód PDK: 3540011
EAN: 621629902348
Dostupnost: Skladom
Expedícia:
IHNED

Naša cena: 37,90 €
Bežná cena: 43,59 €
Ušetríte: 5,69 €

• Informácie
  • Prílohy
  • Rýchly dotaz

Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ 700g

Barny's Triple Blend EXTRA SILNÝ pro lidské klouby 700 g

Nový, vylepšený. S aroma a se sladidlem z rostliny stévie. Skvělá chuť, vysoká rozpustnost!

Ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Dle našeho názoru nejsilnější chondroprotektivní přípravek na klouby všech dob.Pětihvězdičkový produkt pro klouby ve spolupráci s Alavis (přípravky pro klouby a chrupavky koní). Pořádná dávka kloubní výživy pro vaše klouby!

Doporučené užívání Alavit Triple Blend Barny´s Extra sliný - pro lidi

Jednu odměrku denně (odpovídá 4,5 g) rozmíchejte ve sklenici vody a dochuťte citrónovou šťávou. Další možností užívání je rozmíchat jednu odměrku v ochuceném jogurtu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Optimálně užívejte nepřetržitě 3 měsíce, poté udělejte 1-3 měsíce pauzu. Poté opět přípravek nasaďte.

Odměrka je uvnitř balení, může být lehce zasypána  700 g balení na 5 měsíců poctivé dávky kloubní výživy pro klouby, přírodní produkt bez přidaných látek

V čem je rozdíl mezi TRIPLE Blend a TRIPLE Blend Extra Silný?

TRIPLE blend

TRIPLE blend Extra Silný  ještě obsažnější složení

MSM

Glukosamin sulfát

Chondroitin sulfát

Kolagen typ I

Kolagen typ II

• MSM: často nazývaný jako zázračná ingredience, důležitá výživová látka při stavbě pojivových tkání
  • Glukosamin sulfát: přirozená součást kloubní chrupavky
  • Chondroitin sulfát: přirozená součást kloubní chrupavky
  • Kolagen typ I z ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collyss®: pro šlachy a vazy
  • Kolagen typ II z rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss®: přirozená součást kloubní chrupavky

Dávkování:

Užívejte 1 odměrku přípravku Barny´s Triple Blend extra silný denně rozmíchanou ve vodě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Doporučené užívání:

Jednu odměrku rozmíchejte ve sklenici vody a dochuťte citrónovou šťávou. Další možností užívání je rozmíchat jednu odměrku v ochuceném jogurtu.

Užívání:

Obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek – glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu, látky MSM a kolagenů z bezpečného přírodního zdroje.

Látky obsažené v Barny´s Triple Blend extra silný – glukosamin a chondroitin sulfát a kolagen typu II přirozeně tvoří strukturu kloubní chrupavky, kolagen typu I je součástí vaziva a  MSM – zdroj organicky vázané síry.

Složení: MSM (methylsulfonylmethan), glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, jablečný pektin, kolagen II. typu Cartidyss®, kolagen I. typu Collys®.

Obsah aktivních látek v denní dávce (1 odměrka – 4,5 g)

• MSM (methylsulfonylmethan) 99,9 %: 1958  mg
  • Glukosamin sulfát 2KCI 75,4 %: 1565 mg
  • Chondroitin sulfát 90 %: 652 mg
  • Kolagen typ II z rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss®: 22,5 mg
  • Kolagen typ I z ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collyss®: 15 mg
  • Vitamin C (kyselina L-askorbová, 24 % RHP): 19,3 mg

Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dóze.

Do přípravku Barny´s Triple Blend extra silný je přidáván přírodní jablečný pektin, jehož barva je proměnná z bílé barvy na světle hnědou. Z toho důvodu se může lišit i barva prášku v tomto přípravku. Změnou barvy není nijak dotčena kvalita ani kvantita aktivních látek.

Krátká textová informace

5 strany čestného prohlášení: strana 1, strana 2, strana 3, strana 4, strana 5,

Obrázek obalu

Dotaz na Barnys Triple blend EXTRA SILNÝ 700g

Jméno:
Telefon:
Text*:
Nevyplňujte:

lekarnice

Prečo nakupovať u nás?
PREVERENÁ LEKÁREŇ
Držiteľ certifikátu SÚKL (Štátny ústav pre kontrolu liečiv)
VLASTNÉ SKLADY A RYCHLÁ EXPEDÍCIA
Tovar skladom expedujeme do 24 h.
BONUSOVÝ A VERNOSTNÝ PROGRAM
Darčeky a zľavy za Vernostný program a opakované nákupy

Všetko o nákupe
Obchodné podmienky